banner top a
  • Home
  • Zakres
  • Strzyżenie psów

Strzyżenie psów

Dlaczego strzyc psa u fryzjera?

Nasz pies to członek rodziny, domownik, czworonożny towarzysz. Tak jak wszystkie zwierzęta domowe jest całkowicie zależny od człowieka w każdej sferze swego psiego życia. Podobnie jest w kwestii dbałości o jego sierść i higienę, dlatego zalecane jest, aby piesek odwiedzał psiego fryzjera ilekroć uznamy, że jest taka potrzeba. Ostrzyżony, zadbany pies nie tylko ładnie wygląda, ale także lepiej się czuje.

Wybierzemy fryzurę i nadamy jej odpowiedni wygląd

Właściciel czworonoga musi pamiętać, że systematyczne strzyżenie wpływa na estetyczny wygląd psa i na jego zdrowie. Zadbana, gładka i lśniąca sierść nie tylko pięknie wygląda, ale przede wszystkim doskonale chroni psa przed chłodem w zimie i przegrzaniem w lecie. Decydując się na praktyczne, krótkie fryzurki właściciel czworonoga może zaoszczędzić sobie pracy przy uciążliwym rozplątywaniu i rozczesywaniu sierści.

Systematyczne zabiegi strzyżenia i skracania sierści zapobiegają tworzeniu się kołtunów, gromadzeniu różnych zanieczyszczeń przyczyniających się często do powstawania infekcji skóry. By Państwa pies był zdrowy, zadbajcie również o jego wygląd.

Groomer z dyplomem zadba fachowo o wygląd Państwa pupila

Profesjonalne strzyżenie psów odbywa się bez stresu i pośpiechu. Często to od pieska zależy ile będzie trwało jego strzyżenie i pielęgnacja. Decyduje o tym charakter psów, które bywają niekiedy niespokojne i nerwowe, dlatego też trzeba im zarezerwować i poświęcić więcej czasu. Każdemu pupilowi poświęcamy tyle czasu ile to jest konieczne. Szczególnie dotyczy to szczeniąt i piesków przyprowadzonych na wizytę po raz pierwszy, ponieważ im trzeba okazać jak najwięcej wyrozumiałości i spokoju.

Strzyżenie psów małych i średnich ras

Pielęgnujemy psy rasy York, Shih-tzu, Maltańczyk, West, Sznaucer miniatura, Pudelek i inne, a także małe i średniej wielkości mieszańce. Strzyżenie wykonywane jest przy użyciu profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości, co daje gwarancję komfortu i bezpieczeństwa Państwa pupilowi.

Omawiamy każde strzyżenie z właścicielem by sprostać wymaganiom.
Liczy się dla nas zdrowie i piękny wygląd każdego czworonożnego Klienta.

york spod

Czynne

pon. - piąt.: od 10 do 18
sob.: nieczynne

W celu ustalenia terminu wizyty proszę o kontakt telefoniczny.

Kontakt

ul. Królowej Jadwigi 33
70-262 Szczecin

tel. 091 488 77 23
kom. 505 274 942