banner top a

Ważne informacje

Strzyżenie psów ras małych i średnich

W moim Salonie dokładam wszelkich starań aby oferować usługi na najwyższym poziomie. Aby współpraca z Państwem układała się pomyślnie, a efekt końcowy był maksymalnie zadowalający, proszę o dostosowanie się do poniższych zasad:

 • Salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
 • Termin wizyty należy uzgodnić telefonicznie.
 • W przypadku odwołania wizyty proszę o odpowiednio wcześniejszą informację telefoniczną.
 • W razie rezygnacji z kąpieli w salonie, proszę wykąpać i rozczesać psa we własnym zakresie na 1 dzień przed wizytą.
 • Zastrzegam sobie prawo odmowy przyjęcia psów chorych i agresywnych.

 • Salon strzyżenia psów w Szczecinie zadba o wygląd Państwa pupila

  Pieska trzeba zacząć pielęgnować od szczeniaka. Im wcześniej przyzwyczai się go do zabiegów pielęgnacyjnych tym lepiej będzie znosił późniejsze wizyty w Salonie. Każde strzyżenie wymaga od groomera sporej wiedzy o psach i oraz sposobach i umiejętności ich pielęgnacji. Regularne czesanie i strzyżenie to podstawowe zabiegi, które zapewnią pieskowi zdrowy i piękny wygląd.

  Salon strzyżenia psów Szczecin to miejsce, w którym Państwa pies przejdzie prawdziwą metamorfozę. Zabiegi wykonuję osobiście, nie prowadzę szkoleń dla praktykantów. Do swojej pracy podchodzę z zaangażowaniem, bez pośpiechu; 100% czasu poświęcam czworonogowi, który przychodzi na strzyżenie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pielęgnacji psów małych i średnich ras. Jako dyplomowany groomer posiadam odpowiednią wiedzę o pielęgnacji sierści, jak również uszu, pazurków czy okolic oczu i nosa.

 • Salon dla psów spełni Państwa oczekiwania

  W moim Salonie panuje przyjazna atmosfera. Podchodzę do każdego czworonoga indywidualnie. Staram się spełnić wymagania jakie stawia właściciel pieska. Aby efekt końcowy był zgodny z Państwa oczekiwaniami w pracy używam narzędzi i akcesoriów najlepszych marek oraz odpowiednich kosmetyków dla psów. Dobór pielęgnacji zależeć będzie od wielkości i rasy psa. Istotne są również stan i długość jego sierści.

  Oprócz standardowego strzyżenia Salon dla psów prowadzi również kąpiele oraz zabiegi kosmetyczne. Do tych ostatnich należy obcinanie pazurków, depilacja uszu oraz pielęgnacji okolic oczu i nosa. Zabiegi kosmetyczne służą nie tylko względom estetycznym, ale są konieczne dla zachowania higieny i zdrowia Państwa pieska. Mam wieloletnie doświadczenie w pielęgnacji psów, dlatego często mogę doradzić właścicielowi w kwestii dbałości o skórę i okrywę włosową jego pupila.

 • Niezawodny psi fryzjer Szczecin

  Od wielu lat zajmuję się upiększaniem czworonogów. Posiadam doświadczenie w strzyżeniu małych i średnich psów. W zawodzie groomera najistotniejsze jest podejście do psów. Strzyżenie trwa czasem kilka godzin, ale dbam o to, by pies czuł się jak najbardziej komfortowo. W pracy z psami nie stosuję środków uspokajających ani przemocy. Piesek, który nie jest narażony na niepotrzebny stres jest spokojniejszy i chętnie poddaje się pielęgnacji.

  Tak jak każdy pies jest inny, tak w zależności od potrzeb zabiegi pielęgnacyjne mogą się różnić. Najtrudniejsza w utrzymaniu jest sierść piesów długowłosych. W moim Salonie każdemu czworonożnemu klientowi poświęcam tyle czasu ile jest potrzeba, aby doprowadzić jego szatę do ładu. Chodzi tu nie tylko o piękny wygląd, ale także pielęgnację miejsc szczególnie wrażliwych takich jak łapki, uszy i oczy. W ten sposób pies jest zadabany pod każdym względem, co korzystnie wpływnie na jego zdrowie i dobre samopoczucie.

 • Modne strzyżenie psów

  Skracanie, podcinanie, modelowanie, mycie i pielęgnacja sierści - wszystkie te zabiegi znajdują się w ofercie mojego Salonu. Dokładam wszelkich starań by fryzura psa była nie tylko wygodna, ale również modna. Oczywiście najważniejszym zaleceniem są dla mnie oczekiwania właściciela pieska. Czasem jednak nadmiernie skołtuniona sierść wymaga krótkiego ostrzyżenia. W takich sytuacjach dokładam wszelkich starań, by mimo to piesek wyglądał pięknie. Do krótkich fryzur pasują różnorodne modne ubranka, które można również nabyć w moim Salonie.

  Strzyżenie psów wykonuję przy pomocy specjalistycznych narzędzi. Po każdym wykonanym zleceniu narzędzia są myte i dezynfekowane. W trakcie pracy używam jedynie markowych produktów pielęgnujących i sprzętu najwyższej jakości. Nie podaję psiakom żadnych środków uspokajających. Zapraszam do skorzystania z usług profesjonalnej pielęgnacji psów małych i średnich ras.
 • Grommer - fryzjer dla psów

  Salon dla psów Fox jest prowadzony z wielką starannością. Dbam o miłą atmosferę i bardzo dobre samopoczucie pupila. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, z pasją i zaangażowaniem. Dzięki temu pies, który przychodzi na strzyżenie czuje się bezpiecznie, a wykonywany zabieg przebiega bezstresowo. Oprócz pielęgnacji sierści wykonuję inne zabiegi, takie jak: obcinanie pazurków, depilacja i czyszczenie uszu, wycinanie niepotrzebnych włosów w okolicy oczu, nosa i na łapkach.

  Fryzjer dla psów odmieni wygląd Twojego pupila. Dbałość o sierść pieska z pewnością się opłaci, ponieważ wpłynie korzystnie na zdrowie i kondycję psiaka. Używam najlepszych środków pielęgnujących i kosmetyków oraz sprawdzony sprzęt groomerski. Po każdym wykonanym zabiegu narzędzia są bardzo starannie czyszczone i dezynfekowane. Po wizycie w moim Salonie zarówno Pan jak i jego piesek wychodzą zawsze w dobrym nastroju.

Salon FOX poleca usługi strzyżenia psów małych i średnich ras.

york spod

Czynne

pon. - piąt.: od 10 do 18
sob.: nieczynne

W celu ustalenia terminu wizyty proszę o kontakt telefoniczny.

Kontakt

ul. Królowej Jadwigi 33
70-262 Szczecin

tel. 091 488 77 23
kom. 505 274 942