banner top a

Groomer - fryzjer dla psów

Moja praca, moja pasja

Nazywam się Anna Płotnicka, jestem dyplomowanym groomerem - czyli psim fryzjerem dbającym o wygląd Państwa pupili. Strzyżenie piesków to moja pasja, mam dobry kontakt ze zwierzętami, z którymi obcuję od wielu lat. Do każdego psa podchodzę ze spokojem i cierpliwością zapewniając mu komfort i bezstresowe strzyżenie.

Kocham zwierzęta dlatego też potrafię zrozumieć różne zachowania psów i nad nimi zapanować. Jako fryzjer dla psów widzę niejednokrotnie po skończonej wizycie opuszczającego mój Salon Strzyżenia zadowolonego pieska i jego Właściciela, co daje mi wiele satysfakcji.

Komfortowo dla psa..

W moim Salonie każdy czworonóg przejdzie prawdziwą metamorfozę. W swojej pracy używam profesjonalnych narzędzi i najlepszych kosmetyków odpowiednio dobranych do określonego rodzaju sierści (włosa). Sprzęt i akcesoria groomerskie są każdorazowo czyszczone i dezynfekowane.

Nie bez znaczenia jest również atmosfera panująca w Salonie. Wszelkie zabiegi przeprowadzam w sposób maksymalnie komfortowy dla pieska. Wszystko po to, aby wizyta u psiego fryzjera nie była dla czworonoga źródłem niepotrzebnego stresu.

…i dla właściciela

Fryzjer dla psów FOX mieści się w centrum Szczecina. Na wizytę z pieskiem można umówić się telefonicznie. Terminy nie są zbyt odległe, a ceny zabiegów są przystępne. Pomieszczenie, w którym przebiega pielęgnacja psa jest zawsze otwarte i dostępne dla właściciela czworonoga. Zabiegi wykonuję osobiście, nie prowadzę szkoleń dla praktykantów. Psy, które bywają w Salonie FOX regularnie, znają mnie i spokojnie poddają się kąpaniu, strzyżeniu i czynnościom pielęgnacyjnym.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług !

szczeniaczki shitzu

Czynne

pon. - piąt.: od 10 do 18
sob.: nieczynne

W celu ustalenia terminu wizyty proszę o kontakt telefoniczny.

Kontakt

ul. Królowej Jadwigi 33
70-262 Szczecin

tel. 091 488 77 23
kom. 505 274 942