banner top a

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, omówimy wszelkie szczegóły i odpowiemy na każde wątpliwości.

ul. Królowej Jadwigi 33
70-262 Szczecin
tel. 091 488 77 23
kom. 505 274 942

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek - piątek: 10.00-18.00
 • sobota: nieczynne

W celu ustalenia terminu wizyty proszę o kontakt telefoniczny.

 • Salon strzyżenia psów - profesjonalne podejście do pielęgnacji

  Z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzę do usług pielęgnacyjnych. Doprowadzam każdego pupila do pięknego stanu wizualnego. Dzięki staraniom każdy pupil poczuje się o wiele lepiej. Wszystkie zabiegi które wykonuje są bezpieczne nawet dla szczeniaka. Proszę również pamiętać że dbając o wygląd zewnętrzny czworonoga dbają również Państwo o zdrowie jego. Ponieważ zanieczyszczenia np. w uszach mogą spowodować różne infekcje i wywołać poważne problemy zdrowotne.

  Salon strzyżenia psów zajmuje się również pielęgnacją i oczyszczaniem uszów. Wszystkie zadania wykonuje się czystymi i bezpiecznymi narzędziami. Każdy kosmetyk dobierany jest pod psa, w zależności od rasy i rodzaju sierści. Wszystkie środki pielęgnacyjne są w 100% nieszkodliwe dla Państwa pupila. Dodatkowym plusem u nas w salonie jest niekorzystanie z środków uspokajających.
 • Salon dla psów oferuje pielęgancję psów małych i średnich ras

  W salonie wykonujemy zabiegi dla psów. Specjalizuje się w małych i średnich psach. Najczęściej to rasy: york terier, shih-tzu, maltańczyk, west highland white terrier, sznaucer miniatura, pudel miniatura, biszon, bolończyk. Każde zlecenie wykonuje jedynie narzędziami do tego odpowiednimi, a używane środki kosmetyczne i pielęgnacyjne są z najwyższej półki. Dzięki temu mają Państwo pewność że Wasz pupil jest w dobrych i bezpiecznych rękach które dbają o każdy szczegół.

  Salon dla psów prowadzi usługi pielęgnacyjne takie jak strzyżenie psów, kąpiele pielęgnacyjne, pielęgnacje uszów i rozczesywanie sierści. To te ostatnie jest dla psa najbardziej nieprzyjemne. Dołożymy wszelkich starań by Państwa milusiński zabiegi przeszedł bezstresowo. Poświęcimy mu tyle czasu ile będzie to konieczne by dla psa zmniejszyć dyskomfort do minimum.
 • Psi fryzjer w Szczecinie podchodzący z pasją do pracy

  Wszystko co robię, wykonuję z pasją. Do swojej pracy podchodzę z zaangażowaniem, dając przy tym 100% serca. Do każdego zadania podchodzę profesjonalnie, a każdy pupil jest traktowany indywidualnie. Każdy zwierzak posiada inną sierść i przez to trzeba inaczej do niego podchodzić. Wszystkie zadania wykonywane są profesjonalnymi narzędziami, a po każdym wykonanym zadaniu są starannie czyszczone i dezynfekowane. To wszystko z myślą o tych małych i średnich czworonogach.

  Psi fryzjer, oprócz standardowego strzyżenia może umodelować fryzurę dla Państwa milusińskiego. By piesek wyglądał pięknie i zadbanie, oprócz strzyżenia proponujemy również mycie i czesanie sierści. Kąpiel pielęgnacyjna pomoże odzyskać blask i zdrowy wygląd sierści, a czesanie pomoże usunąć kołtunienie które powstaje przez noszenie ciuszków przez pieski.
 • Bezstresowe strzyżenie psów

  Powierzając nam swojego pupila mają Państwo pewność że podejdziemy do sprawy delikatnie i profesjonalnie. Piesek w czasie zabiegów pielęgnujących potrzebuje delikatnego podejścia, by wywołać jak najmniej stresów. Oprócz standardowego strzyżenia proponujemy kąpiele pielęgnacyjne by wzmocnić sierść psa, czyszczenie uszów by zapewnić ochronę przed insektami i zapaleniem ucha, a także proponujemy wyczesywanie skołtunionej sierści w bardzo delikatny sposób.

  Strzyżenie psów jest możliwe w obecności właściciela. Dzięki temu mają Państwo pewność co się dzieje z pupilem w trakcie zabiegów. Chcemy Państwa zapewnić że żadnemu psu nie podajemy środków uspokajających, by wykonać zlecenie szybciej i spokojniej. U nas mają Państwo pewność że wszystko odbędzie się jak należy, a pupil wyjdzie piękniejszy i unikając zbędnych nerwów.
 • Fryzjer dla psów Szczecin - pielęgnacja szczeniąt i psów dorosłych

  Trzeba pamiętać że pielęgnacja psa powinna odbywać się systematycznie, a nie raz na jakiś czas. Nawet wizyta w salonie fryzjerskim raz na jakiś czas może nie pomóc w doprowadzeniu do perfekcji sierści Państwa pupila. Trzeba pamiętać o częstym i systematycznym rozczesywaniu włosia, o kąpielach gdy będzie to możliwe, no i strzyżenie w profesjonalnym salonie fryzjerskim dla psów. Dzięki tym kilku krokom sprawią Państwo że pies będzie wyglądał świetnie, a sierść będzie zdrowa.

  Fryzjer dla psów doprowadzi do ładu nawet zniszczoną sierść. Dzięki kilku zabiegom przywrócimy siłę i blask każdego włosia. Oprócz tych zabiegów trzeba pamiętać o czyszczeniu uszów dla swojego pupila by uchronić go przed chorobami ucha i różnymi insektami. Zabieg wykonujemy możliwie szybko i nie podajemy żadnych środków na uspokojenie. Zapraszamy

Salon Strzyżenia Psów FOX zaprasza na zabiegi pielęgnacyjne
właścicieli z pieskami małych i średnich ras.

york spod

Czynne

pon. - piąt.: od 10 do 18
sob.: nieczynne

W celu ustalenia terminu wizyty proszę o kontakt telefoniczny.

Kontakt

ul. Królowej Jadwigi 33
70-262 Szczecin

tel. 091 488 77 23
kom. 505 274 942